• 1

Pozvánka na oslavu výročí 20 let od založení fotbalového oddílu CHA-SA-KO Chaloupky v sobotu 11. 7. 2015

24. 6. 2015 Zobrazit méně

Fokusní skupiny pro „Strategii území správního obvodu ORP Hořovice“

V období po 1. oficiálním setkání představitelů obcí ORP Hořovice zahájily práci tzv. fokusní skupiny k jednotlivým tématům zpracovávaným pro návrhovou část „Strategie území správního obvodu ORP Hořovice“. Jsou vytvořeny pro každé téma samostatně, které se skládají z odborníků na dané téma, ze zástupců starostů obvodu ORP a z členů realizačního týmu.

23. 3. 2015 Zobrazit více

Zpráva o postupu realizace projektu "Podpora meziobecní spolupráce"

Zpráva o postupu realizace projektu "Podpora meziobecní spolupráce" za období od počátku projektu do prvního setkání představitelů obcí

3. 3. 2015 Zobrazit více

Projekt Mikroregionu Hořovicko na vybudování multifunkčního domu a dětského hřiště úspěšně dokončen

Projekt Mikroregionu Hořovicko na vybudování multifunkčního domu a dětského hřiště úspěšně dokončenKoncem listopadu Mikroregion Hořovicko úspěšně dokončil realizaci projektu „Vybudování multifunkčního domu a dětského hříště pro Mikroregion Hořovicko“. Projekt byl podpořen ze Strukturálních fondů Evropské unie. Konkrétně se jednalo o program Regionální operační program Střední Čechy (ROP).

27. 1. 2010 Zobrazit více

• 1